top of page

DANIŞMANLAR

odtu.jpg
odtu.jpg
kw alc.png
Pelin Tuncel Keller Williams

PELİN TUNCEL

Gayrimenkul Danışmanı

Email: pelin.tuncel@kww.com.tr

GSM  : +90 533 7269600

Kerem Tuncel Keller Williams
itü-haber-banner.jpg
kw alc.png
KW-University.jpg

KEREM TUNCEL

 

Gayrimenkul Danışmanı

Email: kerem.tuncel@kww.com.tr

GSM  : +90 533 6291423

Keller Williams Gayrimenkul bünyesinde gayrimenkul danışmanlığı yapıyoruz. Uzmanlık alanımız Güzelbahçe ve Urla. Bölgede yaşıyor olmamız bölgeyi çok iyi tanımamızı ve bölgenin hayatı hangi alanlarda nasıl kolaylaştırdığını iyi aktarabilmemizi sağlıyor. Birlikte çalıştığımız kişiler bizi, konusunda uzman, aynı zamanda güvenle danışabilecekleri bir aile olarak görüyorlar.

    Her gayrimenkul kararının hayatınızın en önemli kararlarından biri olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yolda ihtiyaçlarınızı anlayan, sizin için düşünen, güvenilir ve uzman bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmak bize mutluluk veriyor.

Bizim için değerli olan birlikte yapacağımız çalışmanın karşılıklı mutluluk ve kazanç getirmesi ve bunun hayat boyu sürecek bir dostluğa dönüşmesidir.

PELİN TUNCEL

  • 2001 ODTÜ İşletme Bölümü mezunuyum. Mezuniyet sonrası 15 sene boyunca uluslararası bir enerji şirketi olan Shell firmasında pazarlama ve satış görevlerinde çalıştım. Dünyanın farklı bölgelerindeki müşteri ihtiyaçlarını analiz etme ve bunları verimli iş fikirlerine dönüştürme şansını buldum.

  • Her zaman benimle olan “kendi işimi yapma” hayali beni gayrimenkul sektörüyle tanıştırdı. Bu işte en çok işin dinamik doğasını, her birimiz için önemli ve güncel bir konu olmasını, pek çok farklı insanla tanışıyor olmayı ve onların hayatında yaratabileceğimiz olumlu etkinin büyüklüğü beni heyecanlandırıyor.

  • Dinlemenin, açık fikirli olmanın, sürekli öğrenmenin, tüm canlılara değer ve saygı göstermenin gücüne inanıyorum. Hayattaki en büyük değerlerim aile, dürüstlük, adil olmak, saygı ve sevgi.

KEREM TUNCEL

  • 2003 İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunuyum. Mezuniyet sonrası 4 sene boyunca Vestel Elektronik ArGe biriminde tasarımcı olarak çalıştım. Ardından 8 yıl boyunca serbest tasarımcı olarak çeşitli şirketlere farklı ürün tasarımları yaptım. Yaptığım tasarımların bazıları Türkiye’de ve uluslararası alanda tasarım ödüllerine layık görüldü.

  • Eşim Pelin’in gayrimenkul sektörüne adım atmasının heyecanıyla ve kendisinin büyük desteğiyle ben de ilgi duyduğum bu sektöre katıldım ve birlikte Çift Tuncel takımını oluşturduk.

  • Kasım 2017- Ocak 2019 arasında Keller Williams Karşıyaka ofisinin takım lideri olarak görev yaptım. Bu dönemde Keller Williams Karşıyaka toplam işlem sayısında Türkiye 1.si oldu.

  • Yaptığımız tüm çalışmaların temelinde empatinin olmasına özen gösteriyoruz. 

bottom of page