top of page

REFERANSLARIMIZ:

 

Öncelikli olarak güler yüzünüz ve pozitif enerjiniz, sonrasında da titizliğiniz, düzeniniz ve süreç konusundaki bilgilendirmeleriniz ve doğru zamanda gerektiği şekilde yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

Övünç Yüksel

 

Mevcut kiralama çalışmamızı çok hızlı çözüme ulaştırmanız, profesyonel yaklaşımlarınız ve en önemlisi beni doğru kiracı ile buluşturmanızdan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istedim.Yaptığınız çalışma için sizlere ve kurumunuza teşekkür ederim.

Erdal Eroğlu

 

Sizin yoğun çabanız ve hiçbir şeyi şansa bırakmayan profesyonelliğiniz sayesinde dairemizi sözleşmemizin henüz ilk ayı içerisinde sattık. Başarılar tesadüf değildir, çok teşekkürler.

Yunus Çiçek

 

Danışmanlık çok hızlı değişiyor sizler bu işi iyi kavramış ve uyguluyorsunuz. Başarılar dilerim. 

Ziya Kanya

 

Evimin satışı sırasında işinizin takibi, sorulara verdiğiniz cevaplar ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Umut Yavaş

 

Göstermiş olduğunuz profesyonel ve pozitif yaklaşımınız, hızlı aksiyonunuz ve sonuca %100 ulaşmanız bizi oldukça memnun etti. Eğer bu bir anket olsaydı, memnuniyetimizi %100 olarak değerlendirecektik. Her şey için teşekkürler.

Onur Sezer

 

Hizmetinizin kalitesinden fazlasıyla memnun kaldık. Sizin sayenizde, 1 aydan kısa sürede istediğimiz fiyattan ve iyi bir kiracıya evimizi kiralata bildik. Hizmet süresince gayet saygılı, dikkatli bir tavır gördük. Umarım, işiniz hep başarıyla sonuçlanır.

Anar Guliyev

 

Çalışmamızdan çok mutlu olduk, işinizi profesyonelce yapıyorsunuz. Çok hızlı sonuca ulaştık. Yardımınız için teşekkürler.

Nurhayat Ersan

 

Türkiye’de sizin gibi insanların emlak sektöründe yer alması gerekiyor. Sizinle bence her şey olması gerektiği gibiydi. Hedef fiyatta kaldık. İletişim çok güçlüydü. Hiç huzursuz olmadım, size olan güvenim sonsuz. Ailemizin bütün işleri ile ilgili sizinle çalışmak isteriz. Elinize sağlık.

Ayça Sezer

 

Öncelikle göstermiş olduğunuz çaba ve ilgi için çok teşekkür ederim. Yeni başladığım hayatımda unutamayacağım bir başlangıç yaptırdığınız için teşekkür eder, iş hayatınızda başarılar dilerim.

Gökay Eldem

 

Ben ve eşim kusursuz bir danışmanlık hizmeti aldığımızı düşünüyoruz. Yurt dışında bulunduğum satış sürecinde aileden birileri gibi eşime destek olundu. İlk andan itibaren tamamen profesyonelce çalışıldı ve aynı profesyonellik ve kaliteyle satış süreci bitirildi. 

Özellikle son dönemde çok fazla emlak ofisiyle iletişim içinde olduğum için şu kıyaslamayı yapabilirim: Arada inanılmaz bir kalite farkı var. Kendi portföyleriyle alakasız bir konudan bile laf açılınca, emlak sektörünün gidişatı olsun, şartlarımıza göre opsiyonlar olsun, bize çok detaylı bir şekilde bilgi ve tecrübe aktarımı yapıldı. Her şey için çok teşekkürler.         Emre Öztürk

 

Siz de Güzelbahçe ve Urla'da satılık ve kiralık evler konusunda üstün bir hizmet almak için mutlaka bizi arayınız.

bottom of page